اخبار زیست محیطی
96121601

96121602

96121603

96121604
1396/12/16 چهارشنبه دستگیری شکارچی غیرمجاز درتنکابن ،بابلسر،آمل ، نور وگلوگاه ماموران یگان حفاظت محیط زیست در حین گشت وکنترل درشهرهای تنکابن ،بابلسر،آمل ، نور وگلوگاه 9شکارچی غیرمجاز را دستگیرو از آن ها لاشه یک راس کل وحشی و یک قلاده پلنگ کشف و ضبط نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران ،ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل درپی اخبار دریافتی مبنی بر شکار و نگهداری لاشه یک قلاده پلنگ در منزل یک شکارچی غیرمجاز باداشتن حکم قضایی و با همکاری نیروی انتظامی اقدام به بازرسی از منزل یک متخلف نمودند و لاشه یک قلاده پلنگ را کشف و ضبط و فرد متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابلسر درحین گشت وکنترل  شبانه چهارشکارچی غیرمجاز رابه همراه 4قبضه سلاح شکاری دستگیرکردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست تنکابن درحین گشت وکنترل شبانه در ارتفاعات سه هزار از دو  شکارچی غیرمجاز  لاشه یک راس کل وحشی را کشف وضبط نمودند.

در نور ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت وکنترل در منطقه تيراندازي ممنوع رزن ازیک شکارچی غیرمجاز یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ کشف وضبط نمودند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت و کنترل شبانه منطقه هزارجریب گلوگاه یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق و تعدادی 10عدد فشنگ دستگیرکردند.
متخلفین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
لازم بذکراست، ضررو زیان هر قلاده پلنگ و هرراس مرال براساس مصوبه شورای عالی حفاظت محیط زیست به ترتیب 800میلیون ریال و 350 میلیون ریال می باشد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر