اخبار زیست محیطی
960717100

960717101

960717102

960717103
1396/7/17 دوشنبه دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با فرمانده انتظامی استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران و جمعی از نیروهای یگان حفاظت محیط زیست با فرمانده انتظامی استان مازندران دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران، در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی، مهندس ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران به همراه روسای ادارات حراست و مدیریت عملکرد این اداره کل  و جمعی از نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی استان، با سردار سرتیپ میر فیضی دیدار کردند.
مهندس ابراهیمی کارنامی در  این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نيروی انتظامي حافظ امنيت نظام مقدس جمهوري اسلامي است و  دلاورمردان این نیرو با تلاش شبانه روزی خود امنیت و آسایش را به مردم هدیه داده اند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران افزود: محیط بانان و پرسنل یگان حفاظت استان نیز در کشف تخلفات و جمع آوری سلاح های قاچاق در سطح استان اقدامات موثری انجام داده اند.
ابراهیمی تاکید کرد: پرسنل خدوم نیروی انتظامی استان همواره این اداره کل را در انجام وظایف سازمانی بویژه کشف تخلفات و دستگیری متخلفین یاری نموده که جای قدردانی دارد.
سردار سرتیپ میرفیضی فرمانده انتظامی استان نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان و پرسنل این اداره افزود: نیروی انتظامی استان آمادگی همکاری با اداره کل حفاظت محیط زیست استان در اجرای برنامه های مشترک از جمله گشت و کنترل مناطق در سطح استان را دارد.
وی افزود: همکاری نیروی انتظامی استان و اداره کل حفاظت محیط زیست موجب افزایش امنیت مناطق می شود .
در پایان این دیدار یک جلد اطلس مناطق حفاظت شده استان مازندران به فرمانده انتظامی استان تقدیم شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر