اخبار استان

به مناسبت روزجهانی استاندارد ؛ دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران و مدیرکل استاندارد استان

به مناسبت روزجهانی استاندارد ؛ دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران و مدیرکل استاندارد استان

بمناسبت هفته استاندارد(۱۹ تا ۲۴ مهر ماه) و نیز فرارسیدن 14 اکتبر (23 مهر ماه) روز جهانی استاندارد، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با حضور در اداره کل استاندارد استان، با مدیرکل این سازمان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، حسینعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران به همراه معاونین توسعه مدیریت و منابع و نظارت و پایش این اداره کل با علی امینی مدیرکل استاندارد مازندران دیدار کرد.
در این دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران ضمن تبریک فرا رسیدن هفته استاندارد به مدیرکل و کلیه کارکنان اداره کل استاندارد مازندران، با اشاره به شعار روز جهانی استاندارد با عنوان  " حفاظت از زمین با استانداردها" افزود: متاسفانه به دلیل عدم رعایت استانداردها، حال زمین خوب نیست و شاهد رهاسازی پساب های خروجی (پساب خانگی – صنعتی) و زباله  در اکوسیستم می باشیم.
ابراهیمی کارنامی اظهارداشت: برای حفاظت بیشتر از زمین، باید با رعایت ضوابط و استانداردها، گامهای عملی و موثرتری برداشت.
وی با اشاره به فعالیت نیروهای حفاظت محیط زیست برای حفظ و صیانت از انفال الهی افزود: تدوین استانداردها به ما کمک می کند تا بتوانیم با مدارک و مستندات معتبر برای دفاع ازمحیط زیست در مراجع قضایی در برخورد با خاطیان و تخریبگران طبیعت و محیط زیست اقدام کنیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در پایان ضمن قدردانی از تلاش مجموعه اداره کل استاندارد مازندران،  اظهار امیدواری کرد تا با استفاده از ظرفیت های دو دستگاه برای همکاری و هم افزایی بیشتر در بخش آزمایشگاه مرجع استفاده کرد.
 امینی مدیرکل استاندارد مازندران نیز ضمن تقدیر از حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران، بر  تفاهم وتعامل دو دستگاه تاکید و آنرا بسیار اثربخش و نوید دهنده برای حفاظت بیشتر از محیط زیست استان دانست.
در پایان مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از آزمایشگاه مستقر در اداره کل استاندارد استان نیز بازدید کرد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد