اطلاع رسانی

انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز استان مازندران واحدهای صنعتی و خدماتی سبز برای تکمیل پرسشنامه مربوطه می توانند تا روز 30 آذر ماه به سامانه جامع معاونت محیط زیست انسانی مراجعه نمایند. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران، سازمان حفاظت محیط زیست به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده اند، اقدام به فراخوان بیست ویکمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز کرده است.
این همایش ملی با هدف ترویج فرهنگ زیست محیطی در میان واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی برگزار می شود.
واحدهای صنعتی و خدماتی می توانند برای ثبت نام و تکمیل پرسشنامه های مربوطه از روز 18 آبان ماه تا روز 30  آذرماه به سامانه جامع معاونت محیط زیست انسانی به آدرس https://iranemp.ir مراجعه نمایند.
راه اندازی و اصلاح سیستم تصفیه و کنترل آلاینده ها و بازیافت مواد زائد، مدیریت مصرف آب و انرژی و جایگزینی انرژی های پاک، پیاده سازی نظام مدیریت سبز، ایجاد و توسعه فضای سبز، فعالیت های آموزشی و رعایت ضوابط زیست محیطی، تولید محصولات سازگار با محیط زیست و بهره مندی از فناوری های نوین و پاک در فرآیند تولید از جمله معیارهای انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز است
بيشتر
سال1402؛ «مهار تورم ، رشد تولید»