.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 4fc30e6
 • اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران دستگاه برتر ستاد احیاء امر به معروف ونهی ازمنکر استان شد
  در راستای اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد امربه‌ معروف و نهی از منکر کشور درسال 97 اداره کل حفاظت محیط زیست مازندراندر بین دستگاه‌های اجرایی استان رتبه برتر را کسب نمود.
 • 1398/6/16 شنبه2019-09-07T13:54:34+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، همزمان با هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، همایش بزرگ طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر مازندران، صبح امروز(شنبه) باحضورمسئولین استانی و شهرستانی در مجتمع فرهنگی اهل بیت (ع) در ساری برگزار شد.

  در این همایش، دکتر حسنیعلی ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران به عنوان "رییس برتر" شورای امر به معروف و نهی از منکر استان، معرفی و از وی تقدیر شد.

  یادآور می شود: اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران در سالجاری نیز، بر اساس ارزیابی مرکز برنامه ریزی، بودجه و ارزیابی عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست، در شاخص های عمومی و اختصاصی کشور موفق به کسب "رتبه اول و برتر" در کشور شد.همچنین بر اساس ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران، اداره کل حفاظت محیط زیست استان بدلیل کسب بیشترین میزان رشد امتیاز در سال 1397 نسبت به سال گذشته، درمجموع دو شاخص عمومی واختصاصی ، به عنوان "دستگاه برتر" در استان مازندران انتخاب شد.

  دکتر ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در پیامی خطاب به همه کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان، موفقیتهای پیاپی و کسب رتبه های برتر این اداره کل در سال 97 را مرهون، تلاش، همکاری، همدلی و وفاق همه پرسنل اعم از معاونین، روسای ستادی و شهرستانی، کارشناسان مسئول ، کارشناسان  و همه محیط بانان خدوم و زحمتکش استان مازندران دانست و از همه آنان تقدیر و تشکر نمود.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ