اخبار استان

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از پروژه های عمرانی شهرستان های نور و چالوس/حضور در جلسه شورای اداری استان در کلارآباد

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از پروژه های عمرانی شهرستان های نور و چالوس/حضور در جلسه شورای اداری استان در کلارآباد

ابراهیمی کارنامی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از پروژه های عمرانی شهرستانهای نور و چالوس در بخش مرزن آباد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، ابراهیمی کارنامی مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران از روند اجرای طرح ها و پروژه های عمرانی بخش مرزن آباد بازدید و توضیحات و راهکارهای لازم را جهت نظارت زیست محیطی بر پروژه های بازدید شده ، ارائه نمود.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان پس از بازدید، در جلسه رفع موانع تولید شهرستان کلاردشت که فرمانداران دو شهرستان چالوس و کلاردشت ، نماینده مردم شهرستان های چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران استانی نیز حضور داشتند، شرکت کرد . در این جلسه مقرر شد از ظرفیت‌های بخش خصوصی، پروژه های گردشگری که موجب تحول در توسعه زیر ساخت شهرستان کلاردشت خواهد داشت ، حمایت شود.

گفتنی است ابراهیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در سومين جلسه شوراي اداري استان مازندران با هدف بررسي مشكلات شهرستان هاي عباس آباد، تنكابن، رامسر، با حضور استاندار مازندران، نماينده مردم عباس آباد، تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران سه شهرستان و ساير اعضا شورای اداری در شهر كلارآباد برگزار شد، نیز حضور یافت.

شایان ذکر است مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران همچنین از چندین پروژه عمرانی در شهرستان نور و محل دفن زباله این شهرستان بازدید کرد.


 
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1399  سال جهش توليد