اخبار استان

نشست مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران بامدیرعامل شرکت ایران صدرای کشور

نشست مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران بامدیرعامل شرکت ایران صدرای کشور

رضوی مدیر عامل ایران صدرای شمال و حجت الاسلام ازند مسئول نمایندگی ولی فقیه در شرکت ایران صدرای کشور با حضور در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، با کاویان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، در این دیدار کاویان مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران ضمن تشکر از حضور مسئولین شرکت ایران صدرای کشور و شمال گفت: امروزه مسائل محیط زیست در دنیا بصورت علمی مدیریت می شود و تلاش ما نیز براین است تا در دوران تصدی مسئولیت، فضای علمی همراه  با تعامل سازنده را که بتواند استاندارد های زیست محیطی را نیز تضمین نماید، اجرایی کنیم.

 وی افزود: ریاست عالی سازمان حفاظت محیط زیست کشور نیز خود فردی علمی و فرهیخته و اعتقاد راسخ به این امر مهم دارد.

کاویان در ادامه به وظیفه خطیر مسئولیت اجتماعی همه واحد های صنعتی اشاره کرد و افزود:  سبز بودن همه صنایع استان قطعاً از اهداف بلند مدت مجموعه محیط زیست استان است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در ادامه به آلودگی های دریایی صنایع دریایی اشاره کرد و افزود: ضرورت دارد حفظ تنوع زیستی دریایی را نیز بنوعی از وظایف مجموعه های صنعتی قلمداد کرد.

وی با تاکید بر ضرورت توانمندی های روز دنیا در حوزه صنایع دریایی با الزامات راهبردی محیط زیستی تاکید کرد: پیوند عمیق بین اقتصاد و محیط زیست وجود دارد که از منویات قابل اشاره و مبارک مقام معظم رهبری نیز بوده است.

کاویان در پایان، گفتمان محیط زیستی را در حوزه نظارت بر کلیه واحد های صنعتی خدماتی و تولیدی جزو اهداف مدیریتی این مجموعه دانست و تاکید کرد: مجموعه محیط زیست مازندران در کنار اعمال حاکمیتی-نظارتی خود، سیاست های کلان استان در همه حوزه های مرتبط با محیط زیست را دنبال خواهد بود .

در ادامه این نشست، رضوی مدیر عامل ایران صدرای شمال ضمن عرض تبریک انتصاب به کاویان مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست مازندران، به بیان توانمندی های شرکت ایران صدرا پرداخت و از تعاملات این مجموعه با  اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران قدردانی کرد.
 وی ادامه داد: امیدواریم با  حضور مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست مازندران از دانشگاه ، بستر توسعه متوازن و همسو با محیط زیست در سطح استان اجرایی شود.

همچنین در این نشست حجت الاسلام ازند مسئول نمایندگی ولی فقیه در شرکت ایران صدرای کشور ضمن اشاره به  نقش توانمندی های شرکت ایران صدرا افزود: یکی از مظاهر بومی سازی و اعتماد به دانش بومی، ساخت نفتکش ۱۳۰۰  تنی افراماکس  برای کشور ونزوئلا  بود.

وی تاکید کرد: هر کجا که اعتقاد راسخ به سخنان مقام معظم رهبری ، بصیرت و استفاده از توان علمی جوانان این مرز و بوم در کنار هم قرار گرفت آن روز ، روز سرافکندگی دشمنان این مرز و بوم بوده است .

در پایان این جلسه،  از دو تن از یادگاران شهدای جنگ تحمیلی شاغل در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران توسط مدیرعامل و مسئول نمایندگی ولی فقیه در شرکت ایران صدرای کشور، تقدیر شد.
عكس های مرتبط :
بيشتر