تعداد بازديد اين صفحه: 443166
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74506179 تعداد بازديد زيرپورتال: 484734 اين زيرپورتال امروز: 261 سایت در امروز: 59527 اين صفحه امروز: 185

  پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری


درگاه ملی خدمات هوشمندپایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور

پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران
  

جهت دریافت اخبار و اطلاع رسانی های زیست محیطی و مناسبتی با شماره همراه خود نام و سن خود را به 30007917 ارسال فرمایید

***************
جهت ثبت و پیگیری شکایت، انتقاد، پیشنهاد... به قسمت خدمات الکترونیک از منوی سمت راست مراجعه فرمایید
اوقات شرعی
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


 
اخبار برگزیده
هشدار درخصوص استفاده از ظروف یکبار مصرف در ماه محرم
استفاده از ظروف یکبار مصرف در ماه محرم بسیار متداول شده است به طوری که علاوه بر سلامت مردم برای محیط زیست نیز زیان بار است.


برگزاری جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
جلسه شورای اداری اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران با حضور مدیرکل، معاونین و روسای ستادی و شهرستانی در سالن جلسات این اداره کل برگزارشد.


بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛دیدار صمیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران با هیات مدیره کانون بازنشستگان محیط زیست استان
در این دیدار صمیمانه مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران ضمن پاسخگویی به دغدغه ها و مشکلات همکاران بازنشسته،خواستار افزایش تعاملات فی ما بین شد.


دستگیری شکارچی کل و بز در تنکابن
مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تنکابن در حین گشت وکنترل در ارتفاعات سه هزار این شهرستان یک شکارچی سابقه دار را به همراه مقداری گوشت کل وبز وحشی (پازن) دستگیر نمودند.


دستگیری متخلفین شکار و صید در مازندران
مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرهای ساری ،جویبار، نور و آمل در حین گشت وکنترل در مناطق جنگلی ،آب بندان ها و رودخانه ها پنج شکارچی متخلف و یک صیاد غیرمجاز را به همراه چهار قبضه سلاح شکاری و یک رشته تور سالیک دستگیر نمودند.


برگزاری جلسه کارگروه راهبردی مدیریت پسماند استان در استانداری مازندران
جلسه کارگروه راهبردی مدیریت پسماند استان صبح امروز 27 شهریور ماه 96 در سالن شماره 2 استانداری و با حضور اعضاء این کارگروه برگزار شد.


برگزاری جلسه پایش،کنترل وکاهش ورود منابع آلاینده به رودخانه ها وتالاب در شهرهای ساری ، نکا و بهشهر
جلسه کمیته اجرایی و عملیاتی پایش، کنترل و کاهش ورود منابع آلاینده به رودخانه‌ها و تالاب در شهرهای ساری ، نکا و بهشهر برگزارشد.


اقامه نماز ظهر و عصر با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان در اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
حجت الاسلام دكتر عباسعلی ابراهیمی ضمن بازدید دوره ای از دستگاه های اجرایی استان در نماز جماعت اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران استان حضور یافت.


آلبوم تصاوير
بازید مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از نمایشگاه صنایع دستی در ساری
بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از نمایشگاه استارت آپ ویکند در ساری
گزارش تصویری بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از حوزه تحت مدیریت محیط زیست شهرستان نور 29شهریور
بيشتر
پنجشنبه 30 شهريور 1396  

  
  
 
  اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
در جمهوری‏ اسلامی، حفاظت‏ محیط زیست‏ که‏ نسل‏ امروز و نسل‌های‏ بعد باید در آن‏ حیات‏ اجتماعی‏ رو به‏ رشدی‏ داشته‏ باشند، وظیفه‏ عمومی‏ تلقی‏ می‏شود. از این‏ رو فعالیت‌های‏ اقتصادی‏ و غیر آن‏ که‏ با آلودگی‏ محیط زیست‏ یا تخریب‏ غیر قابل‏ جبران‏ آن‏ ملازمه‏ پیدا کند، ممنوع‏ است
 
فرمایشات مقام معظم رهبری
تخریب محیط زیست معلول نابرابری های اجتماعی و استـــفاده غلـــط از طبیعت و یکی از عـوامل تضییع حقــوق انسان ها است. متأسفانه در جهان امــروز اقلیتی مرفه و ثروتمند از همه ی امکانات و مواهب طبیعی و سالم بهره برداری می کنند ولی اکثریت ملت ها محکوم به زندگی در شرایط محیطی آلوده و غیر بهداشتی و تن دادن به عوارض سوء و انواع بیماری ها و پذیرفتن بلا، مصیبت و مرگ و میرند.
                           متن کامل
 
نظر خواهی
چقدر خود را در حفاظت از محیط زیست سهیم میدانید ؟
   
خیلی زیاد
تاحدی
خیلی کم


بيشتر